Menu

ARTITLEDcontemporary Rogstraat 28 5373 AV Herpen www.artitled.com Stand 11 Kunstenaars: Tom Blachford Jeffrey Milstein

ASAP GALLERY www.asap.gallery Stand 24 Kunstenaars: Dolk Thomas Pihl

ASSEMBLED BY ROOT Zaagmolendrift 12 3035 JA Rotterdam www.assembledbyroot.com Stand 3 Kunstenaars: Donald Schenkel

BRUTTO GUSTO Torstra├če 175 D10115 Berlijn, Duitsland www.bruttogusto.berlin Stand 20 Kunstenaars: Guido Geelen Ritsue Mishima

CHIEFS & SPIRITS Prinsestraat 49 2513 CB Den Haag www.chiefsandspirits.nl Stand 10 Kunstenaars: Lilith Lindner Stefan Gross

CONTEMPO Heemraadssingel 119 3022 CC Rotterdam www.contempo.info Stand 17 Kunstenaars: Jan Ros Jupp Linssen

EDUARD PLANTING GALLERY Eerste Bloemdwarsstraat 2 L 1016 KS Amsterdam www.eduardplanting.com Stand 14 Kunstenaars: Kim de Molenaer Edland Man

ETIENNE GALLERY De Lind 38 5061 HX Oisterwijk www.etiennegallery.com Stand 13 Kunstenaars: Thierry Feuz Zhuang Hong Yi Xavier le Normand

GALERIE MARZEE Lage Markt 3 6511 VK Nijmegen www.marzee.nl Stand 22 Kunstenaars: Afke Golsteijn David Clarke Katie Kameen

GALERIE CARLA KOCH Veemkade 500 1019 HE Amsterdam www.carlakoch.nl Stand 18 Kunstenaars: Wouter Dam Susan Hammond

NASTY ALICE Sint Antoniusstraat 10 5616 RT Eindhoven www.galerienastyalice.nl Stand 6 Kunstenaars: Marianne van Heeswijk Rijkers & Blonk

GALLERY UNTITLED Koningsveldestraat 14 3037 VS Rotterdam www.untitled2011.com Stand 1 Kunstenaars: Carlijn Kingma Sander Buijk Lenny Oosterwijk

LUYCKS GALLERY Nieuwlandstraat 31 5038 SL Tilburg www.luycksgallery.com Stand 12 Kunstenaars: Ernest Potters Marjolein Landman

MENEER MALASCH Wiltzanghlaan 60 1061 HC Amsterdam Stand 19 Kunstenaars: Sarah Lucas Gavin Turk

PROJECT 2.0 Noordeinde 57 2514 GC Den Haag www.project20.nl Stand 23 Kunstenaars: Denis Rouvre Ronald A. Westerhuis

QLICK GALLERY Gerard Doustraat 134 1073 VX Amsterdam www.qlickeditions.com Stand 2 Kunstenaar: Ed Spence

RADEMAKERS GALLERY KNSM-Laan 291 1019 LE Amsterdam www.rademakersgallery.com Stand 7 Kunstenaars: Florentijn de Boer Natasja van der Meer Dagmar van Weeghel Wieland Vogel

REFRESHMENT ROOM Spuistraat 220 1012 VT Amsterdam www.refreshmentroom.nl Stand 5 Kunstenaar: Jeroen Luijt

SINARTS GALLERY Korte Vijverberg 2 2513 AB Den Haag www.sinartsgallery.com Stand 4 Kunstenaar: Zhu Hong

SOPHIE MAREE GALLERY Hellingweg 96D 2583 WH Den Haag www.sophie-maree.com Stand 16 Kunstenaars: Pleunie Buyink Lars van den Brink Ellie Davies